Hemen Arayın 0216 612 94 210216 612 94 22 • WhatsApp Hattı 0545 247 23 32
Hemen Arayın 0216 612 94 210216 612 94 22
WhatsApp Hattı 0545 247 23 32

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Şirket merkeziniz de, projeleriniz de güvende....

Kurumsal Güvenlik Çözümlerimiz

Doğuş Alarm ve Güvenlik Sistemleri olarak, 2007 yılından beri, Türkiye'nin önde gelen markalarına ve projelerine, ihtiyaçları olan tüm güvenlik faaliyetleri için çözümler üretiyoruz.

Bir proje konseptinde ihtiyaç duyulan alarm ve kamera sistemlerinin yanı sıra, 7/24 kesintisiz hizmet veren alarm haber alma merkezi hizmeti, kartlı geçiş ve kişi sayma gibi tüm çözümler bir arada sunulur.

Alarm Sistemleri

Doğuş Alarm olarak, Türkiye´nin önde gelen pek çok kuruluşuna, ihtiyaçlarına özel hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında; okullar, mağazalar, hastaneler yer almaktadır. Kurumsal çözümlerimiz, proje ekibimiz tarafından yapılan incelemeler sonrası oluşturulan bir sistemler bütünüdür ve Türkiye´nin her yerinde kurulum, bakım ve satış sonrası hizmet bu sisteme dahildir. Ayrıca, 7/24 hizmet veren Alarm Haber Alma Merkezimiz, tüm acil müdahale ekipleri ile temasa geçerek, acil müdahale gerektiren tüm durumlarda en hızlı hizmeti verir.

Kamera Sistemleri

Doğuş Alarm olarak, kapalı devre kamera sistemlerinde (CCTV) kurumunuza özel hizmetler sunmakta, son teknoloji ile izleme yapabilmenizi sağlamaktayız. Özellikle çok şubeli ve uzak mesafeli işletmelerin takibi için en çok tercih edilen bu sistemde, talep ettiğiniz tüm kayıtlar arşivlenmektedir.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Çalışan ve ziyaretçi trafiğinin sağlıklı kontrolü, giriş çıkış kısıtlaması, kişilere özel yetkilendirilmiş alanların kontrolü gibi tüm geçiş sistemleri, Doğuş Alarm tarafından sağlanmaktadır. Daha çok, oteller ve kurumsal şirketlerin insan kaynakları birimleri tarafından tercih edilen bu sistemlerde yazılım entegrasyonu sağlanarak, raporlamaya da imkan verilmektedir.

Kişi Sayma Analiz ve Raporlama Sistemleri

Alışveriş merkezleri, mağazalar ve marketler gibi, ziyaretçi sayısının doğru tespit edilmesi için kurduğumuz Kişi Sayma Sistemleri, özellikle pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler çalışmalarına baz oluşturmaktadır.

Alarm Haber Alma Merkezi

365 gün, 24 saat kesintisiz hizmet veren, tüm yetkili birimler ile iletişim halinde olan, en küçük bir güvenlik ihlalinde, hızla, yetkili birimleri harekete geçiren Alarm Haber Alma Merkezimiz, kurumsal çözüm sistemimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun güvenlik sistemlerini kuralım.