Hemen Arayın 0216 612 94 210216 612 94 22 • WhatsApp Hattı 0545 247 23 32
Hemen Arayın 0216 612 94 210216 612 94 22
WhatsApp Hattı 0545 247 23 32

HAKKIMIZDA

Yenilikçi çözümlerimiz ve ileri teknolojimiz ile müşteri memnuniyetini en üste çıkaran akıllı güvenlik sistemleri kuruyoruz.

Güvenlik profesyonel bir ekip işidir

Türkiye'de her yıl ortalama 70 bin eve, 50 bin otomobile ve 45 bin işyerine hırsız giriyor. Her 6 dakikada bir ev, 7 dakikada bir otomobil ve her 9 dakikada bir işyeri soyuluyor. Suç oranının her yıl ortalama %50'nin üzerinde artış gösterdiği ülkemizde, kişi ve kurumlar, her geçen gün, ev ve işyerlerine güvenlik sistemi kurdurmak konusunda daha bilinçli hale geliyor.

Genel kanının aksine, sadece değerli varlıkların çalınması ihtimaline karşın değil, en baştan bu eylemi caydırıcı özelliğinin olması nedeniyle kişi ve kuruluşlar, güvenlik ve alarm sistemlerini tercih ediyor. Günümüzde artık; evinizi ve ofisinizi 7 gün 24 saat izleyebiliyor, en küçük bir olağanüstü harekette cep telefonunuzdan uyarılıyor, anında emniyet birimleri ve hastaneler ile iletişime geçebiliyor, giriş çıkışları kayıt altına alabiliyor, sadece hırsızlık değil, yangın, gaz kaçağı gibi durumlarda da iş işten geçmeden durumdan haberdar olabiliyorsunuz.

Tüm bu sistemlerin kusursuz işlemesi; ihtiyaçlarınızın doğru belirlenmesiyle ve doğru teknolojinin uzman kişiler tarafından uygulanmasıyla mümkündür. Çünkü satış öncesi bilgilendirme ve satış sonrası teknik destek, güvenlik ve alarm sistemlerinde hayati önem taşır.

Doğuş Alarm ve Güvenlik Sistemleri olarak, 2007 yılından bu yana, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz. Proje ekibimiz ve satış sonrası teknik destek ekibimiz ile değer verdiğiniz her şeyi koruma altına alıyoruz.

Ev Güvenliği Sistemleri

Aklınız evinizde kalmasın. Doğuş Alarm ve Güvenlik Sistemleri ile evinizde hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, tehdit gibi acil müdahale gerektiren tüm durumlara karşı önleminizi alın.

AYRINTILI BİLGİ

İş Yeri Güvenliği

Gece, gündüz, haftasonu aklınız işyerinizde kalmasın. Hırsızlık ve yangın gibi tehlikelerin yanı sıra, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlar için önleminizi alın.

AYRINTILI BİLGİ

Kurumsal Güvenlik Çözümlerimiz

Doğuş Alarm ve Güvenlik Sistemleri olarak, 2006 yılından beri, Türkiye'nin önde gelen markalarına ve projelerine, ihtiyaçları olan tüm güvenlik faaliyetleri için çözümler üretiyoruz.

AYRINTILI BİLGİ

UYGULAMA ALANLARIMIZ

KONUTLAR

Ev, Villa, Yazlık, Siteler...

TİCARİ İŞLETMELER

İş Yeri, Ofis, Mağaza, Alışveriş Merkezleri...

ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Fabrika, Depo, Atölye...

KAMU VE
ASKERİ TESİSLER

ULAŞIM SEKTÖRÜ

Köprüler, Havaalanları, Metrolar, Limanlar, Garlar

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun güvenlik sistemlerini kuralım.