YENI NESIL GUVENLIK COZUMLERI 
Ana Sayfa   Hakkımızda   Kamera ve  izleme   Alaram Sistemleri   Yangın Algılama S?d?me   Kartlı Ge?ş   ?vre G?enlik   Hava Posta   Alarm Haber Alma   İletişim
 

 Guvenlik Profesyonel bir ekip işidir.                   

 

Türkiye'de her yıl ortalama 70 bin eve, 50 bin otomobile ve 45 bin işyerine hırsız giriyor. Her 6 dakikada bir ev, 7 dakikada bir otomobil ve her 9 dakikada bir işyeri soyuluyor.  Suç oranının her yıl ortalama %50'nin üzerinde artış gösterdiği ülkemizde, kişi ve kurumlar, her geçen gün, ev ve işyerlerine güvenlik sistemi kurdurmak konusunda daha bilinçli hale geliyor.

Genel kanının aksine, sadece değerli varlıkların çalınması ihtimaline karşın değil, en baştan bu eylemi caydırıcı özelliğinin olması nedeniyle kişi ve kuruluşlar, güvenlik ve alarm sistemlerini tercih ediyor. Günümüzde artık; evinizi ve ofisinizi 7 gün 24 saat izleyebiliyor, en küçük bir olağanüstü harekette cep telefonunuzdan uyarılıyor, anında emniyet birimleri ve hastaneler ile iletişime geçebiliyor, giriş çışları kayıt altına alabiliyor, sadece hırsızlık değil, yangın, gaz kaçağı gibi durumlarda da iş işten geçmeden durumdan haberdar olabiliyorsunuz.

Tüm bu sistemlerin kusursuz işlemesi; ihtiyaçlarınızın doğru belirlenmesiyle ve doğru teknolojinin uzman kişiler tarafından uygulanmasıyla mümkündür. Çünkü satış öncesi bilgilendirme ve satış sonrası teknik destek, güvenlik ve alarm sistemlerinde hayati önem taşır. 15 yıllık sektör tecrübesi ile kurulan yeni nesil Doğuş Teknoloji Güvenlik Sistemleri;  gerek satış öncesi gerekse de kurulum ve satış sonrası teknik destek konusundaki uzmanlığı ile değer verdiğiniz her şeyi koruma altına alır.

Doğuş Teknoloji Proje Ekibi