EVİNİZDE BAKICISIYLA KALAN ÇOCUĞUNUZU, OFİSİNİZİ VE

CALISANLALRINIZI CCTV KAMERA SİSTEMLERİ İLE 24 SAAT İNTERENTTEN İZLEYİN.

Ana Sayfa   Hakkımızda   Kamera ve  izleme   Alaram ve Yangın  Yangın Algılama Söndürme  Kartlı Geçiş   Çevre Güvenlik   Hava Posta   Alarm Haber Alma   İletişim
 

                    

Kamera ve İzleme Sistemleri

 

CCTV Kamera Sistemleri

CCTV kapalı devre kamera sistemleri; personelin, müşterilerin ya da ziyaretçilerin korunması konusunda hassas davranan şirketlerin en çok tercih ettikleri sistemdir. Sistem sayesinde, evinizi ya da ofisinizi günün 24 saati izleyebilirsiniz 

 Dijital Kayıt ve Görüntü Transferi

özelliği ile; farklı mekanlarda gerçekleşen olayların tek noktadan izlenmesini ve kaydedilmesini de sağlayan sistem çoğunlukla; mağazalarda, üretim tesislerinde, hastanelerde, üniversitelerde, bina ve park alanlarında ve birbirinden yüzlerce km uzaklıktaki şubeli işletmelerde tercih edilmektedir.

Sistem; kameralar, dijital kayıt cihazları, objektifler, harici ortamlar için kamera muhafızları, kamera montaj ayakları ve monitörlerden oluşur. Sistemde; infraredli gece görüşlü kameralar, hareketi kontrol edilebilen kameralar (PTZ kontrol), network kameralar ve dome kameralar, mekanın özelliklerine göre seçilerek kullanılır.

 Görüntülü Kapı Telefonu Sistemleri

Evinize ahizeli monitör ve zil butonlu kameradan oluşan görüntülü kapı telefonu sistemi koyarak, sizi ziyarete gelenleri görebilir, sisteme hafıza kartı ekleyerek siz evde yokken son gelen 50 kişinin görüntüsünü kaydedebilirsiniz.