EVİNİZDE VEYA ŞİRKETİNİZDE EN            KUCUK HAREKETLILIGI ANINDA OGRENIN
Ana Sayfa   Hakkımızda   Kamera ve  izleme   Alaram Sistemleri   Yangın Algılama S?d?me   Kartlı Ge?ş   ?vre G?enlik   Hava Posta   Alarm Haber Alma   İletişim
 


                   

Kablolu ve Kablosuz

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri; evinizde veya şirketinizde en küçük bir hareketliliği algılayarak dahili ve harici sirenler ile uyarı veren, Alarm Haber Alma Merkezi'ne bağlıysanız, ilgili emniyet birimleri ile entegre çalışan bir sistemdir.

Hırsız Alarm Sistemi'nin kablolu ve kablosuz olmak üzere iki ayrı modeli vardır. Doğuş Teknoloji Keşif Ekibi tarafından yapılan ücretsiz risk analizi sonrası; ihtiyaçlarınıza uygun güvenlik sistemi projelendirilir. Uzman ekiplerce kurulan sistem sayesinde; kapı ve pencereleriniz açıldığında, içeride bir hareketlenme gerçekleştiğinde ya da dışarıdan darbe sözkonusu olduğunda, kullanılan sensörler kontrol paneline sinyal gönderir. Kontrol panelinin komutuyla sirenler çalmaya başlar ve sisteminiz merkez ile bağlantılıysa, Alarm Haber Alma Merkezi'ndeki operatörler aracılığıyla, sorun emniyet birimlerine ve sözleşme sırasında yetkilendirilen kişilere bildirilir.